Reklama

Twitch.tv: Kolejna gwiazda zbanowana za występ w bikini

​Twitch w ostatnim czasie wziął na celownik użytkowników, którzy narażają się na bany poprzez naginanie lub łamanie regulaminu. Przekonała się o tym między innymi "TheDanDangler", która otrzymała karę za nieodpowiedni strój.

Twitch w ostatnim czasie ma bardzo duże kłopoty. Co jakiś czas streamerzy wynajdują sobie "mety" niekoniecznie zgodne z regulaminem, a nawet czasem prawem. Rok temu panowała moda streamów w basenie, z czym po długim czasie ciszy ze strony serwisu, zdecydowano się jednak zrobić porządek i stworzyć odrębną kategorię, gdzie zarabia się mniej pieniędzy na reklamach.

Później przyszła moda na oglądanie programów czy seriali TV. Z tym był problem natury prawnej. Wszystkie te programy (z wyjątkiem tych z Amazon Prime) nie były legalnie transmitowanie, a publikowanie przez streamerów takich treści naruszało prawa autorskie.

Reklama

Zbanowana za takie działanie została nawet "Pokimane" - jedna z największych gwiazd Twitcha, która na co dzień nie wywołuje raczej kontrowersji w tym serwisie i jej transmisje są przyjazne młodej widowni. Teraz niestety nastała moda na coś podobnego do "basenowego trendu".

Otóż kobiety przebywają w bikini w pokoju bez dmuchanego basenu z hydromasażem. Niekiedy jednak zdarza się, że czasami można na Twitchu napotkać "basenowy" stream. Za jeden z nich bana otrzymała znana streamerka ze Stanów Zjednoczonych.

Mowa o "TheDanDangler". Kobieta bardzo często streamuje Call of Duty, lecz zajmuje się także nieco bardziej kontrowersyjną tematyką na Twitchu. Otrzymała zakaz na streamowanie podczas transmisji, gdzie leżała w basenie w samym skąpym bikini.

Prawdopodobnie to ubiór był głównym argumentem Twitcha do nałożenia kary. Może to budzić kontrowersje, gdyż w basenie trudno oczekiwać innego rodzaju ubioru. Kara nie potrwa jednak zbyt długo.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy