Reklama

Reklama

Twitch.tv: Niezrozumiały powód jednego z banów

​Regularnie zdarza się, że twórcy na Twitch.tv mają pretensje o nałożone na nich kary. Wielokrotnie oczywiście nie są one słuszne, a bany rozdawane są zgodnie z regulaminem. Dużo kontrowersji budzi jednak sprawa ze streamerką znaną pod nickiem "Meowko".

Regulamin na platformie Twitch.tv jest bardzo skomplikowany nawet dla samych twórców. Serwis należący do słynnego Amazona stawia coraz większe granice w swoich przepisach.

Jeszcze kilka lat temu były one dosyć liberalny. Wynikało to też z tego, że Twitch bardzo mocno rozszerzył treści na portalu. Kiedyś było dozwolone wyłącznie streamowanie gier wideo.

Obecnie jest to platforma lifestyle’owa, gdzie można robić dosłownie wszystko, co jest dozwolone dla publiczności od 13 roku życia, a i takie stwierdzenie może budzić kontrowersje.

Reklama

Na Twitchu pełno jest treści co najmniej powodujących wiele obaw zarówno wśród twórców, jak i widzów. Jednak nietrudno znaleźć mnóstwo paradoksów regulaminowych.

Gdy kobiety ubrane w bardzo kontrowersyjny sposób zarabiają ogromne pieniądze, w tym samym czasie inni twórcy nierzadko otrzymują zakaz streamowania za błahostki. Do takich przypadków zalicza się ostatni incydent z udziałem znanej japońskiej influencerki, znanej w sieci pod pseudonimem "Meowko".

Kobieta na Twitchu posiada na swoim koncie prawie 280 tysięcy fanów. Japonka zyskała sławę również między innymi występom w dmuchanym basenie w samym stroju kąpielowym. Teraz wydaje się jednak, że otrzymała niesłuszną karę. Za co została zbanowana jedna z azjatyckich gwiazd Twitcha?

Kobieta uważa, że została ukarana za to, że nosiła ubrania gimnastyczne podczas gotowania. Mowa konkretnie o spodniach typu legginsy. Fani streamerki są oburzeni taką karą, sama "Meowko" również nie kryła zaskoczenia taką decyzją. Kara jednak była krótkotrwała i kobieta może już wrócić do swojego zajęcia.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL