Reklama

Reklama

Twitch.tv: Nowe billboardy gwiazdy internetu na ulicach USA

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa nie przestaje zaskakiwać internautów. Jedna z najbardziej znanych influencerek na świecie po raz kolejny zamówiła banery reklamowe ze swoim wizerunkiem. Każdy, kto je zobaczy, otrzyma nagrodę.

Siragusa tworzy bardzo kontrowersyjne treści w sieci, ale także nie można jej odmówić zmysłu biznesowego. Zarobioną w internecie fortunę kobieta stara się bardzo mocno inwestować i pomnażać. W tym celu zakupiła już między innymi jedną ze stacji benzynowych czy filię znanej sieci sklepów - "24-Seven".

Amerykanka jest bardzo chwalona za to, że planuje swoje interesy w bardzo strategiczny sposób. Influencerce nie jest obca także giełda. Zainwestowała kilka milionów w akcje Google’a, Blizzard Activision oraz Facebooka.

Reklama

Kilka miesięcy temu kobieta zainicjowała nietypową akcję marketingową. Na ulicach Los Angeles można było ujrzeć ogromne banery reklamowe z wizerunkiem kobiety, promujące profil w serwisie OnlyFans.com oraz wcześniej wymienioną sieć supermarketów. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy właśnie świadkami drugiej części zabawy wymyślonej przez "Amouranth".

Po raz kolejny wizerunek "Amouranth" znalazł się na ogromnych billboardach. Nie jest jednak wszystko, co ogłosiła nam znana amerykańska influencerka. Otóż Siragusa poinformowała, że każdy, kto znajdzie taką reklamę profilu na OnlyFans i udokumentuje swoje "znalezisko" otrzyma za to stosowną nagrodę.

Jest to nieco zaskakująca akcja, gdyż streamerka ogłosiła, że w czerwcu opuszcza serwis dla dorosłych i poświęci się w pełni zmianie wizerunku, w co zainwestowała już pokaźną sumę pieniężną. Wszystko wskazuje na to, że Amerykanka chce jak najwięcej wycisnąć pieniędzy z tej platformy, zanim dojdzie do usunięcia konta.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy