Reklama

Reklama

Twitch.tv: Skandaliczny komentarz streamerki po jednym z donejtów

​Na Twitchu streamerzy potrafią zarabiać bardzo duże pieniądze z otrzymywanych donacji od fanów. Jedna z twórczyń internetowych otrzymała niedawno jednodolarowy podarunek. Jej reakcja była skandaliczna.

Streamerzy są hojnie obdarowywani pieniędzmi

Zawód streamera jest coraz lepszy pod kątem zarobków. Wynika to z faktu, że Twitch czy inne platformy do transmitowania aktywności na żywo, z roku na rok mają coraz więcej użytkowników.

Przekłada to się na liczbę subskrypcji, większą sumę donejtów czy też bardziej atrakcyjne oferty ze strony reklamodawców. Najwięksi twórcy mogą otrzymać nawet kilkaset tysięcy dolarów na miesiąc, a niekiedy ta kwota opiewa około miliona.

Reklama

W Polsce również są bardzo wysokie stawki wśród czołowych twórców, choć to oczywiście nieporównywalnie niższe pieniądze, od tych zza oceanu. Jedna ze streamerek ostatnio otrzymała jednodolarowego donejta od widza. Jej reakcja była jednak poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Skandaliczny komentarz streamerki do fana

Zazwyczaj streamerzy otrzymują kilka lub kilkanaście dolarów w jednej donacji. Rzadziej zdarzają się wyższe kwoty, choć i takie możemy zobaczyć na transmisjach wielu twórców. Jeden z fanów "Karenliao" podarował jej jednego dolara. Reakcja influencerki była jednak skandaliczna. Kobieta absolutnie nie doceniła tego podarunku.

Kobieta została błyskawicznie skrytykowana przez czat. Również media zajmujące się gamingiem bardzo szybko podchwyciły ten temat i zwróciły uwagę na karygodne zachowanie.

Niewykluczone jednak, że kobieta jest przyzwyczajona do większych donejtów. Zajmuje się ona rozmową z widzami i przebywaniem w basenie, a tego rodzaju content przyciągnąć dużą grupę widzów.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy