Reklama

Reklama

Wolniejsze tempo walki w League of Legends

​Wieść niesie, że Riot Games ma w planach zmianę tempa walka w League of Legends. Starcia mają być teraz wolniejsze i bardziej przystępne dla nowych graczy.

Zmiana miałaby nastąpić wraz z łatką 12.9. Warto wspomnieć, że jeszcze niedawno twórcy League of Legends wprowadzili zmianę, która walki... przyspieszała.

Bitwy, które wcześniej trwały około 30 sekund, teraz kończą się w parę chwil. Nowy patch ma wprowadzić zmiany, dzięki którym czas potrzebny na pokonanie przeciwnika będzie nieco dłuższy.

Wielu fanów przyklaskuje temu pomysłowi. Starsi gracze od dawna narzekali na nowy system walki i chcieli powrotu do starego LoLa. Zmiana nie sprawi, że walki będą się ślimaczyć, zmiana tempa ma wyeliminować sytuacje, w których gracz czuł, że został zmieciony z planszy zanim jeszcze mógł w ogóle zareagować na sytuację na ekranie.

Reklama

Nie wszyscy cieszą się z planowanych zmian w League of Legends

Trzeba też wspomnieć o drugiej stronie medalu - są gracze, dla których błyskawiczne walki w League of Legends były istotą gameplayu. Dotyczy to głównie nowych fanów, którzy zaczęli rozgrywkę po pierwszej zmianie tempa walk.

Jakiejkolwiek by Riot Games nie podjął decyzji, jest mało prawdopodobne, że straci zaufanie i zainteresowanie dotychczasowych graczy. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych tytułów online, a marka stale się powiększa, chociażby o serial na Netflix.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy