Reklama

Reklama

Wyciekł short z Overwatcha 2 przedstawiający nową postać, Kiriko

​Do premiery Overwatcha 2 został już tylko niecały miesiąc. Materiały promocyjne krążą po sieci, niektóre z nich debiutują zbyt wcześnie, a jeszcze kolejne ukazują więcej niż chciałby tego Blizzard.

Nowy plan rozwoju Overwatcha

Overwatch 2 ma zadebiutować już 4 października. Blizzard w ostatnich miesiącach ujawnił nam bardzo wiele szczegółów na temat sequela i wielokrotnie pozwolił na własnej skórze przetestować wprowadzone zmiany. Odbyło się kilka beta testów, a grę mieliśmy nawet okazję oglądać we wcześniej formie podczas Overwatch League, na najwyższym poziomie rywalizacji.

Reklama

Zmianą równie istotną co gameplay jest plan rozwoju Overwatcha. Blizzard garściami czerpie z innych gier multiplayer, w odstawkę idą loot boxy, a w ich miejsce pojawia się Battle Pass i sklep z przedmiotami kosmetycznymi. Overwatch 2 będzie miał dla swoich graczy bardzo wiele atrakcji, w tym wiele nowych postaci.

10-minutowy short z udziałem Kiriko

O Kiriko Blizzard otwarcie mówił już wcześniej przy okazji komunikacji na inne tematy. Ostatnio dowiedzieliśmy się chociażby, że nowe postaci będą odblokowywane poprzez Battle Pass, podobnie jak bronie w Call of Duty.

Kiriko ma znaleźć się w przepustce pierwszego sezonu i należeć do darmowej jej części. Wszyscy gracze będą więc mogli bez większych problemów, inwestując jedynie trochę czasu w grę, spróbować swoich sił na nowej postaci.

Dzięki ostatniemu przeciekowi poznaliśmy już nie tylko imię nowej postaci, ale również jej wizerunek. Po sieci krąży dzisiaj 10-minutowy short. Materiał nie wygląda na gotowy do publikacji i jest w pełni po hiszpańsku, miejscami brakuje w nim dźwięków albo tekstur. Jedną z bohaterek animacji jest jednak Kiriko, którą możecie zobaczyć na powyższych screenach.

Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie możemy spodziewać się debiutu Kiriko. Pierwszy sezon może pojawić się razem z grą albo dopiero po kilku tygodniach, kiedy gracze przyzwyczają się do podstawowej gry.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy