Reklama

Reklama

YouTube: "Valkyrae" opowiedziała o swoich wymaganiach wobec mężczyzn

​O Rachell "Valkyrae" Hofstetter ostatnio jest bardzo głośno. Głównie za sprawą podcastu "100 Thieves Cast", organizowanego przez jej własną organizację. Pada tam wiele treści i nowych informacji na temat influencerki ze Stanów Zjednoczonych. Teraz postanowiła ona wypowiedzieć się na temat swoich oczekiwań sercowych. Okazuje się, że nie jest łatwo.

Głośny transfer "Valkyrae"

O 26-latce w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Kobieta przez wiele lat związana była blisko z platformą Twitch.tv. W tym roku jednak to uległo zmianie. Amerykanka dokonała transferu i podpisała umowę z YouTube’m, co odbiło się bardzo szerokim echem.

Reklama

To właśnie na tej platformie gości w podcaście "100 Thieves Cast", prowadzonym przez organizację esportową, której jest współwłaścicielką. Opowiada tam o różnych historiach ze swojego życia.

Dzięki temu można dużo bardziej poznać kobietę z osobistego punktu widzenia. Niedawno wypowiadała się na temat używek. Teraz "na tapetę" wszedł temat związków i poszukiwania partnera przez "Valkyrae".

Okazuje się, że nie jest łatwo w tej materii. Amerykanka na Instagramie ma 3,8 miliona obserwujących, co z pewnością nie ułatwia poszukiwania partnera.

Hofstetter wspomniała również o tym, że nie miała łatwo w swoich poprzednich związkach. Duży wpływ miał na to status finansowy i materialny kobiety, który osiągnęła dzięki swojej twórczości internetowej.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy